Main Menu

 

badania kliniczne wszystkich produktów ze strony PDR  - zobacz  

PDR zapewnia lekarzom dostęp do ważnych informacji o lekach: PDR ®

Laminine® zostało wpisane w kolejnym wydaniu Physicians 'Desk Reference 2017r. (PDR) Podręczny Informator Lekarza.

Wpis Laminine zawiera teraz nasze najnowsze badania kliniczne na Laminine i Immune +++. Badanie to zostało przeprowadzone niedawno przez dr Hitendra Shah, M. D. i dr Edward Andujar, M. D. PDR jest uważany za autorytet w dziedzinie leków na receptę i alternatywnych suplementów, i jest używany przez ponad 60.000 lekarzy w Stanach Zjednoczonych każdego dnia. Badanie wykazało zużycie Laminine i Immune +++ przez 12 tygodni znacząco poprawiły kilka rodzajów białych krwinek.

LifePharm® wykonawczy R i D Scientist Kimberly Lloyd M. S. zaprezentował przełomowe badania w American College of Nutrition (ACN) 57. dorocznej konferencji w San Diego, Kalifornia listopada ubiegłego roku. Stwierdzono także opublikowane przez ACN.

PDF-y do pobrania badań klinicznych:
  1. Laminine® Badania kliniczne w PDR
  2. Badania kliniczne na kortyzol
  3. Badania kliniczne na cukier
  4. Badania kliniczne Laminine Omega+++
  5. Badania kliniczne Laminine Immune +++

Lamiderm APEX

Badanie przeprowadzone przez Dermatest GmbH Laboratory for Alergologic and Dermatologic Research (Munster, Niemcy, 2017) oceniło bezpieczeństwo i skuteczność Lamiderm Apex.

Badana u 20 kobiet w wieku od 35 do 65 lat, przez okres czterech tygodni.

Serum Lamiderm Apex o wysokiej wydajności uzyskało ocenę doskonałą 5 gwiazdek od Dermatest GmbH, ponieważ zostało przebadane dermatologicznie pod względem bezpieczeństwa klinicznego i niealergicznego. Nie wystąpiło podrażnienie spowodowane długotrwałym stosowaniem serum. 

Ponieważ wykazano, że jest skuteczny na bardzo znaczących poziomach redukcji zmarszczek, rozjaśniania plam skóry i zwiększania elastyczności, uzyskał ocenę Excellent również dla skutecznej poprawy skóry. 

    


dr Edward Andujar – tłumaczy działanie Laminine®

 

Laminine ® Omega+++ wyniki badań 

 

Poziom cukru we krwi

TV American Health Journal o badaniach klinicznych Lamine®, która zmniejsza poziom kortyzolu (czyli stres i nie tylko), czyniąc nas szczęśliwszymi

Podziel się na Facebooku i Twitterze